Gezonde voeding centraal thema Wellant vmbo Rijnsburg

schoolkantine gezond

Zoek je een middelbare school met een gezonde schoolkantine? Kort geleden heeft Wellant vmbo Rijnsburg, de kleine veilige vmbo school, een gezonde schoolkantine award gewonnen van het Voedingscentrum.

“We zijn trots op onze omgeving, onze leerlingen en uiteraard ook op de bewuste keuzes die onze leerlingen en medewerkers maken met betrekking tot voedingskeuzes in de pauzes” zegt schoolleider Nico van Brenk. “Het is goed om te weten waar we nu staan en hoe we gezonde voeding onder de aandacht kunnen brengen. Bewuste keuzes voor een ‘beter’ product uit elke productgroep. Door producten zoals groente, fruit en melkproducten te stimuleren en de uitstraling van de kantine zorgt ervoor dat we nu Zilver hebben”. Een aantal trouwe klanten en de kantine medewerker gingen trots met de Zilveren award op de foto.

Persbericht Wellant Rijnsburg

schoolkantine gezond

 

Zeg je zegje

Copyright ­2001-2019 © Stichting Kattuk.nl ★ Over Kattuk.nlDisclaimerContactRSS
Web design en beheer: Made by Dirk